Sekret sukcesu

Nasze rozwiązania skierowane są do firm spedycyjnych, dystrybucyjnych oraz transportowych, które poszukują nowoczesnych i efektywnych narzędzi do zarządzania swoimi operacjami logistycznymi.

Ponad 10-letnie doświadczenie.

Od 2011 roku działamy na rynku, zdobywając zaufanie naszych klientów. Możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów TMS, WMS oraz optymalizacji dystrybucji. Nasze produkty są tworzone z myślą o maksymalizacji wydajności, zwiększaniu kontroli i usprawnianiu procesów logistycznych w firmach stricte transportowych, działów logistycznych firm produkcyjnych, hurtowni i innych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem towarów.

System CabMan

Nasz główny produkt, system CabMan, to kompleksowe narzędzie do zarządzania transportem, obsługujące procesy logistyczne z modułem optymalizacyjnym i obsługą magazynów wysokiego składowania. Nasz system gromadzi w jednym miejscu zlecenia, dane kierowców, informacje o pojazdach i wiele innych istotnych informacji. CabMan podnosi wydajność pracowników oraz umożliwia łatwe zarządzanie transportem.

Natychmiastowe wsparcie techniczne

Jesteśmy dumni z naszego natychmiastowego wsparcia technicznego, które zapewniamy naszym klientom. Nasz zespół jest gotowy, by odpowiedzieć na wszelkie pytania, udzielić pomocy technicznej i zapewnić kompleksowe wsparcie, aby nasi klienci mogli skorzystać z systemu CabMan w pełni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy i udzielimy wszelkich informacji potrzebnych do podjęcia decyzji o wyborze naszych usług.

Nasi Zadowoleni Klienci

Indeka
repiński transport
Kociuk group
transport kaczmarek
Domtrans

System Cabman daje możliwość kompleksowego zarządzania transportem. Program stanowi olbrzymia bazę danych zawierającą w jednym miejsc: zlecenia, dane kierowców oraz pojazdów i wiele innych. Program jest intuicyjny, przejrzysty i łatwy w obsłudze. Pozwala na integrację z innymi systemami m.in z telematyką. Dużą zaletą jest możliwość prowadzenia kosztów, szybkie generowanie zestawień oraz kontrola wyników przedsiębiorstwa. System daje możliwość uprządkowania dokumentacji z łatwym dostępem, przez co zadania wykonuje się szybko i efektywnie. Bardzo dużą korzyścią jest natychmiastowe wsparcie techniczne.

PROJECT MANAGER KINGA SZULIST

REPIŃSKI TRANSPORT

Skontaktuj się

ul. Obornicka 330 60-688

Poznań, Polska

Phone: +48 579 159 264

Email: biuro@lemobi.pl